Toolbox
Košarica za prenos (0)
Indeks proizvodov

Lokacije

RÖFIX v Srbiji

Narsid Mujkić

Direktor

   

Tel.: +381 (0)35/541-701

narsid.mujkic@roefix.com

   

Vladimir Kuzmanovic

Vodja prodaje

   

Tel: +381 (0)35/572 583

vladimir.kuzmanovic@roefix.com

Mobitel: +381 (0)63/374 906

 
   

Vladimir Salatic

Prodaja Vojvodina

   

Tel: +381 (0)35 572 583

vladimir.salatic@roefix.com

Mobitel: +381 (0)63 108 109 4

Sasa Petrovic

Prodaja Beograd

   

Tel: +381 (0)35 572 583

sasa.petrovic@roefix.com

Mobitel: +381 (0)63 108 109 9

 

Goran Kovacevic

Prodaja centralna in zahodna Srbija

   

Tel: +381 (0)35 572 583

goran.kovacevic@roefix.com

Mobitel: +381 (0)63 108 109 8

 
   

Predrag Pantelic

Prodaja centralna in vzhodna Srbija

   

Tel: +381 (0)35 572 583

predrag.pantelic@roefix.com

Mobitel: +381 (0)63 108 109 7

 
   

Andrej Debeljak

Tehnični vodja

   

Tel: +381 (0)35 572 583

andrej.debeljak@roefix.com

Mobitel: +381 (0)63 439 831

 

Mirjana Franjić

Nabava

   

Tel: +381 (0)35 572 583

mirjana.franjic@roefix.com

Finance in računovodstvo

 
   

Tel: +381 (0)35/572 573